Categories
Shiroi Neko

Shiroi Neko
T-shirty Shiroi Neko zostały zaprojektowane w Japonii i są ręcznie tworzone w Tajlandii. Dlatego mają one naprawdę niepowtarzalny i unikalny wygląd co czyni je zupełnie innymi niż jakikolwiek inny T-shirt na świecie.
Shiroi Neko to po japońsku "biały kot", mityczne zwierzę, które w kulturze japońskiej symbolizuje szczęście, w przeciwieństwie do swojego odpowiednika czarnego kota.

Koszulki Shiroi Neko są miękkie i trwałe, wykonane z 100% bawełny najwyższej jakości.
Zazwyczaj jest to grubsza bawełna, ale także niektóre modele są wykonane z cieńszej tkaniny bawełnianej na naprawdę gorące letnie dni.

Shiroi Neko oferuje szeroką gamę kolorów i kilka unikalnych dwukolorowych mieszanek. Dzięki praniu w enzymach zostały osiągnięte unikalne efekty barwiące, które podczas prania nie wyblakną.

Shiroi Neko produkuje koszulki tylko z najwyższą jakością nadruku, i używa najlepszych folii w różnych kolorach.
Motywy nadruku są inspirowane sztuką tatuażu retro , starymi animacjami manga, meksykańską sztuką Day of the Dead wymieszaną z estetyką kultury wschodniej i zachodniej.

Shiroi Neko oferuje również "postarzane" koszulki, które są prane w kapieli kwasowo-enzymowej z użyciem kamieni z pumeksu, tak jak to się robi przy produkcji jeansów.

Unikalny zabieg kąpieli kwasowej zazwyczaj wywołuje różnice wzorców kolorów, jak i różnice odcienia między nimi co  czyni 
każdą koszulkę tak unikalną jak osobisty odcisk palca. Tkanina jest rozkładana w procesie mycia kwasem i można zobaczyć kilka małych dziurek w ubraniu co  jest rzeczą normalną i mogą rozwijać się one szybciej po praniu i noszeniu. Jest to zamierzony element wyglądu i tego "postarzanego" stylu tworzenia tkanin przez co koszulki sa zawsze miękkie i bardzo wygodne, podobnie jak Twoje najstarsze ulubione koszulki prane niezliczoną ilość razy.

Często nowy t-shirt w wyniku prania i suszenia poddaje się kurczeniu i blaknięciu kolorów. Są to dwa najczęstrze problemy. Wszystkie koszulki skurczą się w pewnym stopniu, gdy są najpierw myte.
Wszystkie 
koszulki Shiroi Neko  są wstępnie umyte i nie kurczą się ponownie, gdy je pierzesz, gdyż nie zawierają żadnych śladów Nonylfenoltoxylatu i toksyn.

Kodeks postępowania w Shiroi Neko to chęć zrównoważonego i zdrowego rozwoju dla ludzi i środowiska, oraz przyczynianie się do poprawy warunków w przemyśle odzieżowym. Dlatego każdemu, kto pracuje z Shiroi Neko, uświadamia się aby nie obawiał się o prawa człowieka, płace, godziny pracy i odpowiedzialności społecznej.
Shiroi Neko nigdy nie rozpocznie produkcji w krajach o łamancyh prawach pracowniczych, tam gdzie zmusza się do pracy dzieci, i gdzie panują niewolnicze warunki dla pracowników, takich jak Chiny, Indie, Pakistan, Wietnam, Kambodża i Birma.
Wszystkie  produkty 
Shiroi Neko wykonane są w Tajlandii przez dorosłych pracowników pracujących na uczciwych i dogodnych warunkach.

Sort by: Name | Price Arrow_down | Newest
Complete list Short list Alternative list
1 2 of 2
Następna strona Ostatnia strona
1 2 of 2
Następna strona Ostatnia strona
oprogramowanie: SOTESHOP